MENU

БДЖОЛИНИЙ ПІДМОР

Про цей дивовижний цілющий засіб знає мало хто, а інші вірять у його лікувальну силу не більше, ніж у порошки зі сушених жаб чи кажанів. І даремно.  Вчені вже реабілітували  відомий ще з ХІХ ст. метод лікування бджолиним підмором, бо виявили в ньому цінні речовини, які допомагають нормалізувати артеріальний тиск, покращити стан судин, позитивно впливають на систему крові, лікують запалення.

Пасічники з кожного вулика вимітають майже півкілограма загиблих бджіл - і цінні ліки просто викидаються.

Підмором лікують від короткозорості, маститу, панарицію, варикозу, тромбофлебіту, болю у суглобах, серцево-судинних захворювань,хвороб нирок, судин головного мозку, старечої недоумкуватості. Підмор нормалізує артеріальний тиск, підвищує імунітет. Його застосовують для лікування аденоми передміхурової залози і сексуальних порушень - імпотенції та фригідності.

Для приготування спиртового екстракту бджолиний підмор подрібнюють на порошок, столову ложку підмору заливають склянкою горілки (40º) та настоюють 2 тижні. Вживають по 15-20 крапель після їди протягом 1-2 тижнів. 

 

 

 

Настоянка бджолиного підмору

 

Об'єм -  мл.   Концентрація - 20 %,

Дата виготовлення: 2015 р.  Термін зберігання 3 роки.

Ціна:  гривень

Настойка бджолиного підмору є природною коморою унікальних цілющих речовин, володіє високим біоенергетичним потенціалом і з успіхом може використовуватися для оздоровлення людини.

Бджолиним подмором лікують різні захворювання, але головна його властивість - підвищення імунітету. Препарати бджолиного підмору мають кровоочисну властивість, очищаючи і «омолоджуючи» кров, вони очищають і весь організм. Настойка підмору не володіє побічною дією і не має протипоказань. Людям старше 40 років не тільки можна, але і настійно рекомендується приймати цей диво-еліксир двічі на рік для профілактики. Доцільно призначення підмору в комплексному лікуванні при захворюваннях серця (коронаросклероз, стенокардія, інфаркт міокарда), судин (варикозне розширення вен, тромбофлебіт, облітеруючий ендартеріїт, ураження судин головного мозку), нирок (сечокам'яна хвороба, нефрит), передміхурової залози (аденома, простатит), ендокринних залоз (щитовидної, підшлункової, статевих), при гнійно-септичних процесах (мастит, панарицій, фурункули), нервово-психічних захворюваннях (епілепсія, астенічні синдроми), гіпертонічної хвороби, вегетативних дисфункціях, атеросклерозі, захворюваннях шкіри, м'язів, суглобів, зубів, ясен, сексуальних порушеннях, проблемах зору, слуху, пам'яті, імунодефіцит. Настойка бджолиного підмору ефективна для профілактики захворювань і загального зміцнення організму, для підвищення розумової і фізичної працездатності, при відновленні після захворювань і операцій, при роботі або проживанні у несприятливих екологічних умовах, для уповільненняІнструкція по застосуванню настойки підмору процесів старіння, в програмах корекції маси тіла, для зміцнення і зростання волосся та нігтів.

Як застосовувати настоянку бджолиного підмору

 


Підмор фасований

Вага:  грам . 

Дата заготівлі 2015 рік. Фасування перед відправкою.

Ціна:  гривень

Відпускається у поліетиленовій упаковці.

ідмор бджолиний це висушені тільця бджіл, які померли природнім шляхом. У тільці бджіл є такі цінні та лікувальні речовини як гепарин, невеликий залишок бджолиної отрути, глюкозамін, меланін, оцтова кислота, хітин і хітозан та інші біологічно-активні речовини. Пасічники його заготовляють переважно навесні під час весняної ревізії бджолосімей.

Повідомлення про те, що тіло робочої бджоли складається з біологічно активних речовин, надійшло від Санкт - петербурзьких апітерапевтів та бджолярів на початку 80-х років, які вже на науковому рівні провели випробування відварів та спиртових екстрактів на основі висушеного та подрібненого бджолиного підмору.  Домішки гепарину активно використовують американські дієтологи для ефективного схуднення людей з надмірною вагою».

 Фармакологи добувають гепарин з хітинового покриву бджіл (це досить дорогий препарат), а ось тіла робочих бджіл можна значно дешевше використовувати людям з обмеженими доходами. Так, настій бджолиних тіл на 70-процентному спирті використовують для лікування суглобів при ревматизмі та невралгії. Порошкові, одержаному після перетирання сухих бджолиних тіл, приписують здатність розчиняти камені в сечовому міхурі, а також лікувати захворювання органів слуху та зору.

Так ось саме в хітиновим покриві бджіл є багато лікувальних хімічних речовин, вони допомагають при запальних процесах, для стабілізації кров'яного тиску, благотворно діє на систему кровопостачання і стан судин.

І найголовніше властивість підмору в тому, що він підвищує імунітет людського організму. А з хорошим імунітетом ми чи не хворіємо або легше переносимо хвороби.

Фармацепти і доктора медичних наук останнім часом все частіше і частіше звертаються за допомогою до природних джерел корисних речовин, таких як бджолиний помор. Підмор (тіла померлих бджіл) несе в собі цілий комплекс вітамінів (С, Д, Е, К, Р) меланіну і амінокислот.

Вже на другому місяці життя вживаючи продукти бджільництва бджілка накопичуе в свое тільце всі корисні речовини які є в меді, прополісі, пилку, маточному молочкці, воску і бджолиній отруті.

Виходить, що навіть після смерті ці корисні комахи продовжують, лікувати і давати людям здоров'я. Життя людей на землі тісно пов'язана з життям бджіл все, що ми їмо, не виникло без запилення бджіл. І навіть те чім ми лікуємося, теж нам дають бджоли.

Раніше лікування бджолиною підмор вважалося якимось знахарськими зіллям, що викликають у людей асоціації з чаклунством або шаманством, але це, не так. На сьогоднішній день вченими планети проведено безліч аналізів хітинового покриву бджіл. І доведено що у бджіл міститься всі вище перераховані елементи.
 

Склад бджолиного підмору:

Волога -10%

Білок -50%

Мінеральні речовини -10%

Меланіни - 20%

Хітин - 10%

 
Так як людський організм не може синтезувати, деякі з цих речовини з інших продуктів то в цьому разі потреба людського організму у вживанні бджолиного підмору дуже висока.

Китайська медицина також як і культура є найдавнішою на планеті з тих, що збереглися до нашого часу. Так ось саме китайці найбільш широко використовують бджолиний підмор і хітінозан, який є в підморі. Одне з ласощів для китайців це печиво до чаю, де замість родзинок в печиві бджоли. Може тому китайців так багато і вони так довго живуть і так багато працюють.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

uCoz