MENU

Бджолиний віск ваговий

Вага - від 100гр.до...

Ціна за 100гр. -

Віск - це секрет спеціальних воскових залоз бджіл. З воску бджоли будують стільники для складання меду, перги та вирощування розплоду. Віск бджолиний складається з суміші складних ефірів, вільних жирних кислот, насичених вуглеводів, мінеральних солей та ароматичних речовин.
Наш віск має яскравий жовтий колір та приємний медовий аромат. Очищений подвійним перетоплюванням та фільтрацією. Цей високояксний сорт воску використовується для виготовлення свічок, лікувальних мазей, бальзамів, косметичних засобів, депіляції, ритуальних та інших цілей.  

Зберігається віск необмежений термін у темному місці при температурі не вище 30 град. С.

Бджолиний віск містить суміш багатьох речовин: складних ефірів – 70,4-74,9 %, вільних жирних кислот – 13-15 % та насичених вуглеводнів – 12-15 %. 

Віск легший за воду, має питому вагу від 0,956 до 0, 970 (при температурі 15oС), температура його плавлення 61-63oС, за вищої температури він переплавляється в так звану воскову олію. З воску за спеціальної обробки отримують дуже цінну духмяну речовину. За своїми якостями вона не поступається трояндовій чи жасминовій олії, а отже, може використовуватись в парфумерії для виробництва високосортних парфумів. 

Бджолиний віск використовують у різних галузях промисловості, зокрема, він входить до складу формовочних сумішей, використовується при виготовленні точних деталей, при виробництві лаків і фарб, кремів для взуття, мазі для збруї та прищеплення дерев, сургуча, олівців, що використовуються для написів на склі та багато іншого. 

На сьогоднішній день відомо близько трьохсот компонентів воску . Важливою частиною цього складного органічного з'єднання є: вільні жирні кислоти (олеїнова, монтаніновая і церотиновая), вуглеводні, ефірні компоненти (тріефіри, оксіефіри, діефіров і моноефіри).

У бджолиному воску також присутні: вода, ароматичні та органічні речовини, рослинні пігменти, смоли, вітаміни і мінерали. Частина компонентів міститься в дуже малих кількостях, хоча, можливо, саме вони і додають бджолиного воску особливу винятковість.

Характерною особливістю воску є те, що він може зберігатися досить тривалий час, навіть сотні років, при цьому всі його якості повністю зберігаються. Цікаво, що фрагменти бджолиного воску, які виявляли археологи в знаменитих давньоєгипетських пірамідах, зберігали всі свої властивості.

Віск використовується в різних сферах діяльності людини. Так, бджолиний віск застосовується в чорній металургії, авіаційної та електротехнічної промисловості, на оптичних заводах, у залізничному транспорті, в радіо-і телефонним техніці, шкіряної і деревообробної промисловості, ін

 Бджолиний віск , будучи біологічно активною речовиною, має бактерицидностью, пластичністю, пружністю, м'якістю, не розчиняється в воді. Лікувальні властивості цієї речовини дозволяють застосовувати його в традиційній медицині - виготовляти на його основі лікарські препарати, косметичні засоби. До переваг бджолиного воску відноситься також досить низький рівень температури плавлення.

Завдяки своїм унікальним властивостям, бджолиний віск з давніх часів користується заслуженою славою і в народній медицині.

Лікувальні властивості бджолиного воску:

При виразках і ранах (у діабетиків) готують таку суміш: 0,1 кг масла кукурудзяного, 20 гр. живиці (соснової смоли), 1 ст. л. вершкового масла (несолоного), 5 гр. білого воску і 8 гр. жовтого воску. При підігріванні на слабкому вогні суміш безперервно помішується, що утворюється піну необхідно знімати. Засіб перекладається в ємність зі скла і поміщається в холодильну камеру. Застосовується на марлі.

При пародонтозі потрібно 3 рази в день після їжі протягом 10 - 12 хв. ретельно пережовувати засіб з воску і 10-відсоткового спиртового екстракту прополісу. Співвідношення: на 50 гр. воску 1 ч. л. екстракту. Лікування - два тижні.

При юнацьких вуграх суміш з 10 гр. білого воску, 1 ст. л. подрібненого чистотілу, 2 ст. л. масла персикового, 1 ч. л. гліцерину розтоплюється на слабкому вогні, при цьому постійно помішує, остуджують і застосовується в якості крему.

При поліартриті 0,2 кг воску, підігрітого на водяній бані, змішується з 1 ст. л. меду, потім засіб наноситься на марлю, яка складена в 4 шари і прикладається до хворобливого суглобу, вкривається папером для компресів або поліетиленом, поверх ще вкривається вовняною тканиною і залишається на 25 - 30 хв. Після зняття марлевою серветки суглоб потрібно потримати в теплі і спокої протягом 15 - 20 хв. Всього необхідно пройти від 10 до 12 процедур.

При трофічних виразках лікувальний засіб готується так: узяте в рівних пропорціях: віск, подрібнене листя кропиви, подорожника, нутряний або гусячий жир розігріваються на водяній бані, перемішуються. Готовий засіб викладається на марлеву серветку, і прикладається до поверхні рани. Процедура проводиться 2 рази на добу по 15 - 20 хв. Тривалість курсу 7 - 10 днів.

При радикуліті в розігрітий віск (50 гр.) Додається 10-відсоткова настоянка золотого вуса (настоянка на горілці). Засіб намазується на хворобливі ділянки декількома шарами (допускається до сорока шарів). Цей лікувальний засіб добре допомагає при невралгічних болях і ішіасі.

Швидкому зціленню від мозолів і/або підошовних бородавок допомагають унікальні лікувальні властивості воску:

- На водяній бані розігріваються 30 гр. воску, 50 гр. прополісу. У цю ж ємність потрібно налити 2 ст. л. брусничного соку, 1 ст. л. лимона, 3 ст. л. подрібненої меліси. Весь склад перемішується, перекладається в скляну ємність і залишається на зберігання в кімнаті (поза холодильника). Перед застосуванням засоби слід розпарити стопи у воді з додаванням соди. Засіб намазується на підошовні бородавки, мозольного ділянки шкіри на 20 - 30 хв., Закріплюється марлевим бинтом з використанням лейкопластиру.

- Помістити в ємність 30 гр. воску, 50 гр. прополісу, додати лимонний сік від 1 лимона. Розігріти отриману суміш на маленькому вогні, при цьому слід постійно помішувати. Засіб потрібно перекласти в темну скляний посуд і закрити кришкою. Зберігання лікувальної маси в умовах низьких температур не потрібно. Процедура щоденна.

При ранах і свищах допоможуть наступні рецепти народної медицини, які засновані на використанні особливих якостей бджолиного воску:

- На повільному вогні підігрівається 30 гр. кукурудзяного або конопляного масла і додається смола ялинова (20 гр.). Після того, як отримана суміш розчиниться, слід покласти 20 гр. воску. Готовий засіб краще помістити в холодильник. Особливість складу в тому, що такі лікувальні властивості воску як загоєння ран, зберігаються в мазі протягом багатьох років.

- Треба довести до кипіння півсклянки оливкової олії і 50 гр. воску. Потім суміш перекладається в банку з подальшим зберіганням в холодильній камері. Процедура: ранова поверхня обробляється перекисом водню, потім на цю ділянку накладається марлевий бинт з лікувальним засобом.

 

uCoz